Eventy

Ste s kolegami veľkí milovníci kávy? Doprajte si kávový zážitok v podobe kávového teambuildingu, ochutnávky kávy vo vašej firme alebo aj prezentáciu o etiópskej káve, Etiópii a príbehu Habesh.

Barista na vašom evente

Habesh kávový catering

S našim stánkom či prenosným pultom nás počas roka môžete stretnúť po celom Slovensku. Kávu chodíme pripravovať na festivaly, súťaže, či iné eventy. Našou kávou robíme radosť ľuďom na konferenciách, firemných dňoch či svadbách.

Barista na vašom evente

Spríjemníme vám deň

Dobrá káva je najlepším prekvapením tam, kde ju ľudia neočakávajú. Zvlášť, ak ju podáva profesionálny a usmiaty barista. V roku 2023 sme kávou potešili zamestnancov napríklad v spoločnostiach KIA, Scheidt and Bachmann či Schaeffler. Stretnúť sa môžeme aj na konferenciách IPA Slovakia, DNA lídra alebo Lepšia konferencia v Námestove.

KÁVA V PRÁCI BEZ STAROSTÍ

Káva do firmy

Máte v práci kolektív, ktorý si dá záležať na výbere kávy do firmy? Chcete, aby vám káva chodila pravidelne a bez starostí? Pri pravidelnom odbere vám poskytneme zvýhodnené ceny a v prípade záujmu k vám radi prídeme príbeh etiópskej kávy odprezentovať osobne. Ozvite sa nám.

ZAŽITE AUTENTICKÚ ETIÓPIU

Etiópska kávová ceremónia

Aby ste zažili autentickú etiópsku kávovú ceremóniu, nemusíte cestovať do Etiópie. V spolupráci s Etiópčanmi žijúcimi na Slovensku vám radi pripravíme zážitok z pitia kávy. Zažijete rituál, akým sa káva stáročia pripravuje v jej rodisku. Spoznáte tak kúsok etiópskej kultúry a zistíte, čo máme v pití kávy na Slovensku spoločné s Etiópiou.

KÁVOVÉ TEAMBUILDINGY

Workshopy v kaviarni

Chcete sa naučiť urobiť si vlastné cappuccino so srdiečkom či tulipánom? Ste s kolegami milovníci kávy a chcete sa o nej dozvedieť viac alebo jednoducho spoznať bližšie etiópsku kávovú kultúru? Ozvite sa nám a my vám pripravíme originálny kávový zážitok.

TEAMBUILDINGY
WORKSHOPY
PREDAJŇA
KAVIAREŇ
KÁVOVÝ CATERING
EVENTY

Máme radi biznis,
Máte nápad?
Poďme spolupracovať

info@habesh.sk

Najnovšie zo sveta habesha

Všetky články
Káva zo supermarketu
Prečo sa rozlúčiť s kávou zo supermarketu?
IMG_9012
Koľko eventov je veľa eventov?
WhatsApp Image 2024-05-17 at 09.48.16_d92c3049
Aricha Adorsi – ako znie výsledný verdikt od L. Királyho?